Орігель Україна

AQUARES

Дієтична добавка, яка містить ресвератрол. Для додаткової терапії
при серцево-судинних захворюваннях, при діабеті 2 типу

Aquares – це унікальна дієтична добавка у вигляді капсул з рідиною, яка повністю на 100% засвоюється без використання енергії організму, оскільки потрапляючи в шлунок, відразу розчиняється. Завдяки технології, по якій виготовляється Aquares, активна речовина ресвератрол засвоюється організмом в незмінній молекулярній структурі, але при цьому в водорозчинній формі.

Ресвератрол має погану розчинність в воді, але добре розчинний в жирах. Цю, до сих пір нездоланну, перешкоду було вирішено винаходом професора доктора Ондраша Берти. 4 липня 2000 р. даний винахід було подано для реєстрації в пріоритетному порядку в Угорське патентне відомство під назвою «Приготування жиророзчинних вітамінів». Цьому патенту було присвоєно номер P0002561 – PCT/HU01/00073. Технологія, яка використовується для виробництва Aquares, є вдосконаленою версією запатентованої технології, розроблена для отримання водорозчинної форми тих природних молекул, які нерозчинні або слабо розчинні у воді без допоміжних речовин

  • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

30 капсул.

Aquares – це дієтична добавка, яка містить ресвератрол, флавоноїди і антиоксиданти. Ресвератрол володіє чудовими фізіологічними ефектами і через це став предметом інтересу в останні роки. Ресвератрол добре розчиняється в жирі, але погано засвоюється і розчиняється в воді. У зв’язку з цим професор Берта Ондраш створив метод, за допомогою якого, не змінюючи молекулярну структуру, форму ресвератролу змінили на водорозчинну.

ЗАХИСТ ЗА ДОПОМОГОЮ НАТУРАЛЬНИХ
РЕЧОВИН

Погане харчування і неправильний спосіб життя призводять до накопичення шкідливих речовин в нашому організмі.

Вільні радикали можуть нейтралізуватися організмом у відносно широкому діапазоні за допомогою його антиоксидантної системи, однак, у міру того як хімічні атаки посилюються в організмі, захисні властивості організму слабшають і токсичні речовини починають свій негативний вплив.

Жиророзчинні вітаміни A, D, E і інші життєво важливі природні активні речовини, такі як β-каротин, Q10, лецитин, ресвератрол і т. д., можна знайти у багатьох складах в формі таблеток, капсул або масел, але показник їх засвоєння дуже низький.

Відомо, що при нормальному фізіологічному стані показник засвоюваності  і жиророзчинних речовин невисокий в порівнянні з водорозчинними речовинами (наприклад, вітаміном С), хоча ці речовини також необхідні організму для підтримки нашого здоров’я.

Засвоюваність і абсорбція жиророзчинних речовин залежить від декількох умов.

Для процесу абсорбції в початковому відділі тонкої кишки (дванадцятипалої кишки) фізіологічно одночасно повинні бути присутніми жовчні кислоти і секреція підшлункової залози.

Якщо ці оптимальні умови не виконуються, наприклад, через недоїдання, дієти, основні або побічні ефекти деяких препаратів, променеву і хіміотерапію при лікуванні онкологічних хворих, післяопераційний стан або інші порушення організму, тоді  порушується фізіологічно необхідне функціонування організму. Використання нової технології може стати вирішенням цієї проблеми!

Відтворити відео

Запитання - відповіді

Так, основна діюча речовина продукту – Ресвератрол, який, як було зафіксовано, має позитивний ефект при цукровому діабеті 2 типу, він знижує рівень цукру та покращує роботу судинної системи організму. Він сенсибілізує рецептори інсуліну і знижує рівень цукру в крові навіть при нижчому рівні інсуліну.

Так, активний компонент Ресвератрол, який є основним інгредієнтом продукту, допомагає підтримувати еластичність судин та капілярів, має розслаблюючий ефект на судинну стінку. Складові цього продукту захищають від шкідливого впливу високого холестерину та зменшують ймовірність виникнення порушення кровообігу.

Оскільки еластичність судин знижується особливо в літньому віці, Aquares відновлює еластичність судин, тим самим допомагаючи зменшити ризик утворення тромбів. Продукт не пригнічує адгезію клітин крові безпосередньо, але підтримує еластичність стінок судин.

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.