Орігель Україна

Чи допомагає куріння при COVID-19?

Деякі дослідники та вчені заявили, що паління тютюнових виробів допомагає уникнути інфікування корновірусом. Така інформація була отримана від італійських вчених з Верони. Вони повідомили, що люди, які вживають сигарети, захворюють на ковід менше тих, хто не палить. Пізніше на одному з відомих порталів Франції з’явилось повідомлення про те, що нікотинові пластирі можуть виробити імунітет до коронавірусу. Тому для багатьох жителів стало дуже актуальним питання про вплив куріння при COVID-19.

Який вплив має шкідлива звичка при коронавірусі?

Під час брифінгу Всесвітньої організації охорони здоров’я було зазначено, що дослідження взаємодії коронавірусу та тютюну не погоджені з ними та не можуть бути об’єктивними. Наразі ВООЗ не може підтвердити жодного доказу про вплив нікотину на зниження ризику захворювання, яке спричинене вірусом COVID-19.
Ці чутки також спростовують наступні факти:

  • Під час куріння людина частіше торкається свого обличчя, тому росте вірогідність підхопити тяжкий недуг.
  • Курці мають високий ризик захворювання на гострі респіраторні інфекції.
  • Шкідлива звичка негативно впливає на органи дихання.

Не слід забувати, що паління не тільки може бути причиною хронічних захворювань легень, але й викликає нестачу кисню в організмі, тобто гіпоксію. Це може ускладнити стан хворих на короновірус. В такому випадку виникає великий ризик підключення до апарату штучної вентиляції легень. Відомо, що негативний вплив тютюнового диму є основною причиною серцево-судинних захворювань у всьому світі. Тому існує ймовірність виникнення більш серйозних симптомів серед пацієнтів з COVID-19, у яких є проблеми з серцем. Міністерство охорони здоров’я України має таку ж позицію, як ВООЗ, і стверджує, що:

… шкідлива звичка не може покращити самопочуття у пацієнтів з COVID-19. Тому варто довіряти лише перевіреній інформації, яка встановлена та підтверджена фахівцями, інакше можна нанести невиправну шкоду організму та погіршити своє здоров’я.

Варто пам’ятати, що самолікування, особливо такого серйозного захворювання, як COVID-19, може привести до негативних наслідків. Тому необхідно чітко слідувати порадам кваліфікованого лікаря та намагатися дотримуватися здорового способу життя. Наразі МОЗ розпочало дослідження впливу смогу, який виникає в наслідок пожеж, на перебіг короновірусної хвороби.

Для покращення тонусу легень ми рекомендуємо наш засіб Aerovital, який складається з комбінації натуральних активних речовин та зменшує запалення в дихальній системі без побічних ефектів. Він перешкоджає накопиченню рідини в грудній порожнині і сприяє виведенню катаральних виділень. Підвищує проникності альвеол і пригнічує спастичність гладких м’язів бронхів і бронхіол, тим самим покращуючи їх проникність. Aerovital використовується для додаткового терапевтичного лікування пацієнтів з ХОЗЛ (COPD) і при онкології легенів, для полегшення симптомів ускладненого дихання, а в деяких випадках навіть для їх усунення.

Засіб можна замовити на офіційному сайті компанії.
Приєднуйтесь до нас в Фейсбук та Інстаграм!

Ми і стрес. Як подолати психоемоційну кризу?

Здоров’я кожного з нас безпосередньо залежить від емоційного настрою. Найчастіше патологічні процеси виникають через регулярні стреси і психоемоційні перевантаження. Відомий діагноз соматичної депресії – коли

Читати далі »

Спосіб життя, як причина захворювань простати

Запалення простати (або простатит) на сьогоднішній день є однією з найбільш поширених причин звернення чоловіків до уролога. Першопричина простатиту – інфекція, що потрапила в організм

Читати далі »

Імунітет і сезонні хвороби

З приходом осені треба бути готовим до пониження температури, зменшення світового дня і підвищення вологості повітря. Таткі природні зміни можуть викликати загальну слабкість, сонливість, млявість

Читати далі »

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.