Орігель Україна

Детоксикація і очищення організму. Що це таке? Частина 1

Ще Гіппократ та Авіценна вважали очищення організму запорукою здоров’я та довгого життя. Правда в їх часи для цього використовували деревне вугілля, глину та кремній . Сьогодні методи видалення токсинів та шлаків з організму змінилися, але сама суть оздоровлення через очищення залишається незмінною.

Що ж являють собою ці загадкові шлаки і як їх позбуватися?

У поганій екологічній обстановці сучасних міст з постійними небезпеками зараження токсичними відходами виробництв, нітратами та пестицидами організм людини змушений боротися зі шкідливими речовинами. Токсичні речовини, які потрапляють в організм з водою, їжею, повітрям, можуть накопичуватися в жировій тканині або кістках, дуже повільно розпадаються і виводяться. Вони можуть викликати різноманітні фізичні та психічні порушення – депресію, тривожність, ослаблення пам’яті та стомлюваність, шкідливі речовини, токсини руйнують нерви та тканини.

Зазвичай людина починає відчувати млявість, слабкість, погано спить, а коли прокидається, не відчуває бадьорості, знижується працездатність, складно сконцентруватися на чомусь, погіршуються пам’ять та сприйняття тексту, що читається. Можуть виникнути головні болі під час напруги, знижується апетит. Зростає пітливість всього тіла. Слабшає статева активність.

Як провести детоксикацію, або як це прийнято зараз говорити, очищення організму від шлаків?

Треба одразу сказати, що такого поняття як «шлаки» у медицині не існує. Серед людей під цим псевдонаучним терміном зазвичай розуміють шкідливі речовини, що накопичуються в організмі, з їжі та навколишнього середовища. А ось існування токсинів – реальність, визнана медичною спільнотою. Це отруйні речовини, які можуть надходити ззовні або вироблятися самим організмом.

До токсинів відносять солі важких металів, ксенобіотики (чужорідні організму хімічні сполуки), різні отрути, продукти обміну, а також алкоголь та наркотичні речовини . Варто зауважити, що будь-яка хімічна речовина у великих кількостях може стати отрутою і токсично впливати на організм.

Складно говорити про токсини загалом, оскільки кожна речовина має особливості. Кожен токсин по-різному проникає через основні біологічні бар’єри: стінки кишечника, легені, шкіру, бар’єр між кровоносною та нервовою системами. Виводитися токсичні молекули можуть нирками або печінкою, видалятися природним шляхом через кишечник, сечовивідні шляхи, потом.

При надходженні отрути в організм першими уражаються органи з найактивнішим кровопостачанням – печінка, нирки, легені та мозок .

Жиророзчинні токсини накопичуються у жировій тканині. Саме тому при різкому схудненні або після антицелюлітного масажу людина може відчути себе погано — аж до лихоманки, підвищення температури та загострення захворювань. Токсини, раніше «запечатані» в жировій клітковині, у великій кількості виходять у кров і починають шкодити.

Водорозчинні токсини накопичуються в крові, лімфі, у міжклітинному просторі та у внутрішньоклітинній рідині. Залежно від хімічної будови молекули можуть з’єднуватися з білками, затримуватися в певних органах — у нирках, кишечнику, печінці, серці або щитовидній залозі.

Незначно підвищений рівень токсинів, що надійшли ззовні або утворилися в організмі, погіршує загальний стан – людина втомлюється, відчуває слабкість, дратівливість. Можуть виникнути головний біль, тяжкість у животі, періодична нудота, висипання на шкірі, неприємний запах з рота, порушення травлення. Найчастіше загострюються алергічні захворювання шкіри, піднімається температура.

Ці ознаки найчастіше виявляються при хронічній інтоксикації власними продуктами обміну, при порушенні роботи кишечника та органів травлення. Якщо інтоксикація настала гостро, наприклад, внаслідок отруєння або інфекції, виникнуть яскравіші симптоми у вигляді блювоти, рідкого випорожнення, болю або високої температури.

Достатньо уважно прислухатися до свого організму, щоб зрозуміти, чи потрібно вжити заходів для чищення від шлаків. Основні ознаки токсикації: дратівливість без причини, головний біль, стан волосся, поганий колір обличчя, висип, біль у суглобах, повна відсутність чи зниження апетиту, метеоризм, тяжкість та розлад шлунку, постійна спрага, поганий запах із рота.

Дієтичнa добавка, яка містить вітамін U, рутин і вітамін С
Для очищення крові і лімфатичної системи

Як провести детоксикацію, як це прийнято зараз говорити, очищення організму від шлаків?

Загальний принцип такий: необхідно мобілізувати всі процеси, що сприяють виведенню шкідливих речовин, тобто покращити роботу кишечника, налагодити вироблення та відтік жовчі, допомогти виробленню ферментів печінки, зменшити обсяг жирової тканини та мобілізувати жиророзчинні токсини.

Які органи допомагають нам очищувати організм?

5 основних органів, що беруть участь у процесі виділення, – це печінка, нирки, легені, кишечник та шкіра. Ці органи працюють разом, щоб наше тіло могло вижити у навколишньому середовищі. Ось чому так важливо, щоб ми підтримували функцію цих органів, зберігаючи наш розум і тіло щасливими та здоровими.

Печінка
Наша печінка є універсальною та відіграє життєво важливу роль у деяких системах нашого організму. Це важливий учасник нашого процесу детоксикації. Він регулює нашу кров та діє як вибивала, блокуючи та відганяючи порушників спокою!

Він розщеплює, деактивує та видаляє токсичні речовини, які ми могли проковтнути. Такі речі, як харчові добавки, шкідливі мінерали, токсичні ліки, надлишок гормонів та багато іншого.
Він виробляє «клітини Купфера», які фільтрують та знищують чужорідних загарбників, таких як бактерії, гриби, віруси та ракові клітини.
Екстракти нашої крові та відходи від більш раннього розкладання шкідливих речовин потім переносяться в кишечник та нирки через нашу кров та жовч та виводяться з організму.

Дієтична активна добавка для підтримки функції печінки

Нирки
Наші нирки настільки важливі для наших функцій організму (включно з процесом виділення), що у нас їх дві! Нирки необхідні підтримки балансу нашого тіла.

 • між кислотою та лугом
 • між нашим водно-сольовим балансом (регулювання артеріального тиску)
 • Концентрація натрію та калію (необхідна для здорової неврологічної системи).

Нирки фільтрують нашу кров від токсичних відходів та зайвої води. Вони роблять це у три етапи.

 • Фільтрація – це процес, при якому вода та розчинені частинки видаляються з крові. Отримана рідина містить воду і багато токсичних речовин, які могли накопичитися в крові.
 • Перерозподіл: Нефрони в нирках відновлюють життєво важливі поживні речовини і воду назад у кров, зберігаючи у своїй продукти життєдіяльності, необхідні організму усунення.
 • Секреція: Цей концентрований фільтрат потім виходить з нирок – на шляху будь-яка вода, яку нирки вважають надмірною, реабсорбується, і рідина, що утворюється, потрапляє в сечовий міхур у вигляді сечі.

Найменша кількість води, необхідне виведення відходів життєдіяльності, становить близько 500 мл на день.

Дієтична добавка, для підтримки правильного функціонування нирок

Кишечник
Як згадувалося вище, наша печінка розщеплює шкідливі речовини. Відходи, що утворюються, потім потрапляють в наш кишечник з жовчю. Жовч також допомагає розщеплювати молекули жиру (життєво важливі для метаболізму жирів). Ці відходи переносяться через тонкий кишечник разом з їжею, яка щойно покинула наші шлунки. де вони можуть виводитись як частина наших фекалій.
Іноді ці фільтри, присутні в тонкому і товстому кишечнику, не працюють через хворобу або їжу, яку ми з’їли, і ми можемо поглинати токсини, тому ми повинні стежити, щоб наш кишечник залишався здоровим.

Легені
Легені видаляють токсичні гази з нашого тіла. Ви знаєте цей особливий запах перегару після прийому алкоголю? Це хімічна речовина, що створюється вашою печінкою, оскільки вона руйнує алкоголь і виділяється через наші легені. Ми також можемо виводити токсини через харкотиння.

Дієтична добавка, яка зменшує запалення в дихальних системі, перешкоджає накопиченню рідини в грудній порожнині та сприяє проникності альвеол.

Шкіра
Шкіра — найбільший орган у нашому тілі, який захищає нас та захищає нас. Іноді іншим органам виділення потрібна допомога шкіри. Будь-які токсини/відходи, що розчиняються у воді, також можуть виводитися через піт. Найбільш поширені відходи, які виводяться таким чином, – це залишки метаболізму багатих продуктів, таких як м’ясо, молочні продукти та яйця.

З чого почати?

 • Перше і найголовніше – це регулярно вживати чисту, не кип’ячену воду (1.5 л на день),
 • Вживати в їжу багато овочів та фруктів, антипаразитарних продуктів,
 • Вживати в їжу олії холодного відтискання – замінюючи кетчуп та майонез,
 • Вживання натуральних харчових добавок,
 • Регулярна фізична активність

Процес очищення повинен проходити природно – найкраще з чаями, що очищають, природними препаратами, які підходять для таких цілей. 

REVITA-U

Дієтичнa добавка, яка містить вітамін U, рутин і вітамін С.
Для очищення крові і лімфатичної системи

Основним складовим дієтичної добавки Revita-U є вітамін U (хімічна назва S-метилметіонін). Ця крихітна органічна молекула здатна виявляти і виводити «чужорідні» речовини (такі як клітинне сміття, токсичні продукти обміну (метаболіти) ракових клітин, важкі метали), присутні в крові і лімфі, які важко або зовсім не виводяться через печінку. На додаток до вітаміну U, продукт також містить вітамін С і рутин (вітамін Р).ні продукти обміну (метаболіти) ракових клітин, важкі метали),
присутні в крові і лімфі, які важко або зовсім не виводяться через печінку. На додаток до вітаміну U, продукт також містить вітамін С і рутин (вітамін Р).

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКТИВНІ РЕЧОВИНИ:

Вітамін U здатний відновлювати ураження і недоліки слизової оболонки травної системи. Через це властивості Revita-U широко використовуються в якості дієтичнoi добавки для пацієнтів з хворобою Крона, з виразками шлунка і дванадцятипалої кишки, з колітом. При інших запаленнях, таких як артрит, вітамін U зв’язує шкідливі речовини в синовіальній оболонці, перешкоджаючи подальшому запаленню. Крім цього, вітамін U широко використовується для загоєння ран. Продукт також містить вітамін Р (рутин), який, в першу чергу, регулює проникність капілярів. Через відсутність вітаміну Р підвищена проникність капілярів може привести до почервоніння обличчя, розацеа і втрати апетиту, м язової слабкості, гіперчутливості (алергії), а також до запалення і набряків.

30 капсул.

Дієтична добавка Revita-U містить вітамін U. Ця органічна молекула здатна зв’язувати «чужорідні» речовини, присутні в крові і лімфатичній циркуляції (наприклад, клітинне сміття, токсичні метаболіти пухлинних клітин, важкі метали), які важко виводити через печінку. Крім вітаміну U, продукт також містить вітамін C і рутин (вітамін P). Вітамін U, тобто S-метилметіонін, є відмінним поглиначем радикалів, тобто антиоксидантом. Він проявляється в декількох місцях, в першу чергу на міжклітинному рівні.

Відтворити відео

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Ми і стрес. Як подолати психоемоційну кризу?

Здоров’я кожного з нас безпосередньо залежить від емоційного настрою. Найчастіше патологічні процеси виникають через регулярні стреси і психоемоційні перевантаження. Відомий діагноз соматичної депресії – коли

Читати далі »

Спосіб життя, як причина захворювань простати

Запалення простати (або простатит) на сьогоднішній день є однією з найбільш поширених причин звернення чоловіків до уролога. Першопричина простатиту – інфекція, що потрапила в організм

Читати далі »

Імунітет і сезонні хвороби

З приходом осені треба бути готовим до пониження температури, зменшення світового дня і підвищення вологості повітря. Таткі природні зміни можуть викликати загальну слабкість, сонливість, млявість

Читати далі »

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.