Орігель Україна

ERGERON

Дієтична активна добавка для підтримки функції печінки

В останні роки професор д-р Ондраш Берта займався дослідженнями з розробки продукту, який, в першу чергу, підтримує роботу і функцію печінки. Він шукав природні речовини, відомі в літературі як речовини, які активно беруть участь в регенерації або поліпшенні функції печінки.
В результаті досліджень він знайшов молекулу, яка на це здатна.
Її перший опис було зафіксовано ще сто років тому. Ця молекула – вітамін U.
Цей вітамін, прикріплюючись до важкодоступних метаболітів, сприяє їх виведенню з печінки. Крім того, в капсулу Ergeron були додані інші природні амінокислоти, які ще більше, прямо або опосередковано підтримують цю функцію.

На додаток до L-глутамінової кислоти і L-аспарагінової кислоти, Ergeron також містить орнітин і метіонін, які сприяють оптимальному функціонуванню нашого організму.
Орнітин допомагає функціонувати імунній системі, підтримує виведення аміаку з організму, сприяє виведенню шкідливих речовин і підвищує захист організму від
різних токсинів. Травми, пошкодження і стресові ситуації збільшують потребу організму в орнітині. А також він сприяє загоєнню ран.
Метіонін – це один з основних елементів білків, потужний антиоксидант, що допомагає нарощувати м’язи, запобігає їх руйнуванню, підтримує еластичність і здоров’я шкіри, а також зміцнює та захищає волосся і нігті. Він також може бути корисним при регенерації клітин, пошкоджених внаслідок алкоголізму. Метіонін допомагає розщеплювати жири, покращує вироблення лецитину в печінці, а лецитин запобігає накопиченню небезпечного холестерину

  • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

30 капсул.

Ergeron – це дієтична добавка, що містить амінокислоти та вітаміни. Протягом останніх 8-10 років в ході нашої дослідницької роботи ми розробляли препарат, який в першу чергу підтримує роботу печінки. Продукт містить амінокислотні композиції, які активно регенерують і покращують функцію печінки. Основною діючою речовиною продукту є вітамін U, який приєднуючись до важкодоступних метаболітів сприяє їх виведенню через печінку. Крім цього, продукт містить інші природні амінокислоти, які також прямо або побічно підтримують цю функцію.

Один з найбільш важливих активних речовин в капсулі Ergeron – вітамін U, який, на додаток до раніше описаних властивостей, є відмінним помічником в регенерації клітин печінки.

Капсула Ergeron також містить L-цистеїн, який, крім згаданих вище якостей, здатний нейтралізувати жири і побічні продукти розпаду алкоголю і захищає наш організм від побічної дії хіміотерапії, тютюнового диму, важких металів і багатьох інших
шкідливих речовин, а також опосередковано підтримує функцію печінки.

Відтворити відео

Запитання - відповіді

Так, курс починається з двох капсул на день, також ми рекомендуємо робити аналіз крові кожні два місяці. Підтримуючи функцію печінки, Ergeron створює настільки сильне середовище для цього органу, що кількість вірусних частинок постійно зменшується завдяки підтримці функції печінки, продукт не руйнує вірус безпосередньо.

Однією з функцій препарату Ергерон є виведення токсинів з печінки. Найактивніший час функціонування печінки припадає на ранні години, тому найефективніше приймати цей продукт ввечері або перед сном.

Ми рекомендуємо приймати Ергерон з кількох причин.

1. Під час терапії Procont очищення кровотоку від мертвих пухлинних клітин та клітинного сміття відбувається через печінку. Тому для того, щоб ці речовини якомога швидше покинули організм, необхідне очищення печінки.

2. Пацієнтам з онкологією, як правило, при традиційній терапії призначають ряд ліків, хіміотерапію та променеве лікування. Усі ці методи надзвичайно сильно навантажують печінку.

3. При онкології часто зустрічається поява метастазів у печінці, і в цьому випадку важливо приймати цей продукт на підвищеному дозуванні.

Так, тому що будь-які препарати з лінійки продуктів Vitalitae можна поєднувати між собою.

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.