Орігель Україна

Імунітет і сезонні хвороби

З приходом осені треба бути готовим до пониження температури, зменшення світового дня і підвищення вологості повітря. Таткі природні зміни можуть викликати загальну слабкість, сонливість, млявість та застуди. Це відбувається тому, що наш імунітет слабшає. А попереду зима і ще більш суворі кліматичні умови. Тому осінь – це саме час для турботи про своє здоров’я.
Наведемо кілька поширених ознак того, що наш захисний механізм потребує швидкої допомоги:

 • Часта і часом безпричинна втома, сонливість, загальне нездужання, не пов’язані з простудним захворюванням.
 • Часті застуди та інші інфекційні захворювання. Підвищена сприйнятливість до інфекцій говорить про те, що імунна система перевантажена і не може боротися з вірусами і бактеріями належним чином.

Застуда – це хвороба, яка зазвичай буває викликана вірусом. Це клінічний синдром гострого запалення верхніх дихальних шляхів, що зачіпає переважно ніс і виникає через неспецифічні гострі респіраторні інфекції.

Симптоми застуди
У вас може спостерігатися один або декілька з наступних симптомів:

 • температура 38 ° C або вище;
 • чхання;
 • закладеність носа або нежить, через 2-3 дня колір слизу може змінитися на білий, жовтий або зелений;
 • біль в горлі;
 • кашель;
 • легкий головний біль;
 • легкий біль в тілі.

Відмінності між симптомами застуди та грипу
Оскільки симптоми застуди і грипу схожі, їх може бути непросто відрізнити один від одного.
До числа найбільш поширених симптомів грипу відносяться висока температура, кашель, головний біль та біль у тілі. Біль в горлі і нежить не є поширеними симптомами грипу. Крім того, симптоми грипу можуть з’являтися несподівано, тоді як симптоми застуди розвиваються повільніше.

 • Раптові і часті алергічні реакції. Висипання на шкірі, свербіж, сльозотеча, нежить та інші симптоми алергії – вірний знак, що імунітет ослаблений.
 • Такі часті проблеми з травленням, як діарея, шлункові інфекції і нудота – ознака ослабленого імунітету.
 • Біль в суглобах. Слабкість і біль в суглобах можуть бути результатом дисбалансу імунної системи. Як результат – розвиток ревматоїдного артриту, при якому імунна система атакує здорову тканину, завдаючи тривалий шкоди клітинам організму. Для цієї недуги характерні: набряк, почервоніння; відчуття, що суглоби «горять»; скутість, біль і лихоманка.

Простуда є найчастішою причиною кашлю. Його характер залежить від тяжкості захворювання, обсягу та характеру ураження дихальної системи. Зазвичай застуда призводить до нежиті і болю в горлі. Але можливе поширення хворобливого процесу на гортань, трахею і бронхи. У важких випадках виникає запалення легенів (пневмонія). Кашель при застуді буває сухим і вологим, поверхневим або грудним, він може мати різну інтенсивність і різне походження.

Кашель завжди супроводжує запальні процеси в нижніх відділах дихальної системи. Так організм намагається позбутися від збудника хвороби і від мокротиння. Спочатку кашель сухий, іноді надсадний і виникає через набряк і подразнення слизової оболонки. Потім утворюється мокротиння, в грудях з’являються хрипи. Дуже важливо відкашлювати мокротиння, адже при цьому відбувається очищення дихальних шляхів від слизу і інфекції.

Для підтримки легень компанією Орігель було розроблено препарат Aerovital, який складається з комбінації натуральних активних речовин та зменшує запалення в дихальних системі без побічних ефектів.

 • продукт був розроблений для функціональної підтримки легень у пацієнтів з раком легень, щоб запобігти пониженню «працездатності» цих надважливіших органів
  продукт підходить для додаткового лікування будь-яких запальних уражень легень
 •  продукт містить тільки натуральні інгредієнти, всі складові призначені для підтримки легень та зменшення запалення
 • продукт можна приймати разом з іншими препаратами, такими як фармакопейні протизапальні препарати, жарознижуючі антибіотики, противірусні засоби
 • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

Підтримувати імунітет не так складно, як здається. Досить взяти за звичку наступні принципи, які допоможуть Вам залишатися не тільки здоровими, але і повними сил і бадьорості круглий рік.

 • Додайте до свого щоденного раціону фрукти і овочі. Фрукти і овочі містять антиоксиданти, які захищають нас від шкідливого впливу навколишнього середовища.
 • Регулярно виконуйте фізичні вправи. Заняття спортом вивільняють ендорфіни, корисні хімічні речовини, які знижують рівень кортизолу. Кортизол – це гормон стресу, який знижує основну функцію імунної системи.
 • Відмовтеся від шкідливих звичок. Куріння послаблює імунну систему, роблячи організм більш сприйнятливим до застуди, грипу та інших інфекцій. Алкоголь впливає на рівень кортизолу за рахунок підвищення цукру в крові. Прийнятий перед сном алкоголь здатний порушити цикли сну. Недолік хорошого сну призводить до підвищення рівня кортизолу та подальшого зниження імунної функції.
 • Пийте вітаміни. Багато хто вважає, що за літо в нашому організмі накопичується багато вітамінів і корисних речовин. Однак вони не мають властивість затримуватися в нашому тілі надовго, а значить, їх необхідно регулярно поповнювати.

Рекомендований до вживання препарат компанії Орігель – вітамінний комплекс Revitasol

Revitasol – це двокомпонентна дієтична добавка, яка містить широкий спектр мікроелементів і вітамінів. На додаток до інгредієнтів, що містяться в традиційних харчових добавках, він також містить вітамін U, L-цистеїн, який пригнічує розвиток вторинних пухлин в онкохворих, та інгредієнти, що стимулюють роботу мозку. Особливістю продукту є те, що жиророзчинні вітаміни в Revitasol представлені в водорозчинній формі за технологією, захищеною міжнародним патентом, що робить жиророзчинні вітаміни придатними для абсорбції, навіть коли інші препарати не здатні на це через порушення внутрішнього балансу організму.

Імунна система – наша перша лінія захисту від шкідливих впливів і чужорідних тіл, таких як мікроби і бактерії, які можуть викликати хронічні захворювання. Підтримка нашої імунної системи здорової і збалансованої надзвичайно важлива для номального способу життя.

REVITASOL

Revitasol – унікальна, оптимальна комбінація вітамінів і амінокислот. Надзвичайно ефективна формула абсорбції

Продукти Revitasol і Revitasol Junior – це жиророзчинні вітаміни в водорозчинній формі, що робить їх легкозасвоюваними, при тому,що інші препарати не здатні на це через дисбаланс в організмі (хвороби, побічні ефекти ліків, дієта, психічне і фізичне напруження,грип).

Revitasol і Revitasol Junior виготовлені з використанням запатентованої технології, є абсолютно унікальними і виділяються серед препаратів, присутніх сьогодні на ринку. Так як абсорбція і засвоюваність продукту надзвичайно висока, застосування цього продукту рекомендується не тільки хворим, а й здоровим в якості підтримки імунітету в зимовий період. А також Revitasol містить речовини, які здатні стимулювати мозкову діяльність.

Номер заявки міжнародного патенту PCT/HU01/00073 – 02.07.2001.

Дітям також необхідна достатня кількість вітамінів для підтримки здоров΄я, так як вони беруть участь в регуляції життєвих процесів і впливають на всі функції організму. Забезпечення дітей вітамінами особливо важливо, тому що вітамінний дефіцит може негативно позначитися на їх зростанні і розвитку.

 • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

30 капсул.

Дієтична добавка, для підтримки правильного функціонування дихальної системи. Aerovital – це препарат, який складається з комбінації натуральних активних речовин та зменшує запалення в дихальних системі без побічних ефектів.

Продукт рекомендується вживати в наступних випадках:

– для полегшення симптомів ускладненого дихання, а в деяких випадках навіть для їх усунення
– при пневмонії
– для додаткового терапевтичного лікування пацієнтів з ХОЗЛ (COPD)
– при онкології легенів.

Продукт містить лише натуральні активні інгредієнти! Кожен із компонентів підтримує функціональну роботу легенів у широкому спектрі. Продукт не містить синтетичних активних інгредієнтів – передозування неможливЕ.

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Ми і стрес. Як подолати психоемоційну кризу?

Здоров’я кожного з нас безпосередньо залежить від емоційного настрою. Найчастіше патологічні процеси виникають через регулярні стреси і психоемоційні перевантаження. Відомий діагноз соматичної депресії – коли

Читати далі »

Спосіб життя, як причина захворювань простати

Запалення простати (або простатит) на сьогоднішній день є однією з найбільш поширених причин звернення чоловіків до уролога. Першопричина простатиту – інфекція, що потрапила в організм

Читати далі »

Імунітет і сезонні хвороби

З приходом осені треба бути готовим до пониження температури, зменшення світового дня і підвищення вологості повітря. Таткі природні зміни можуть викликати загальну слабкість, сонливість, млявість

Читати далі »

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.