Орігель Україна

Доктор Ондраш Берта
фармацевт, токсиколог, винахідник дієвих протипухлинних препаратів

«Те, що ми втрачаємо від самих себе в негативному сенсі, природа пропонує замінити. Тільки це джерело повинно бути знайдене»

д-р Ондраш Берта

Біографія

Видатний вчений народився в невеликому селищі в Д’єр-Шопронському медьє (районі). У школі імені Даніеля Бержені Берта вивчав поглиблений курс біології та хімії, де й зародилася його цікавість до наукових досліджень. Він закінчив університет у Шопроні та продовжив навчання у медичному університеті міста Сегед на факультеті фармацевтики. Залишившись у навчальному закладі, молодий дослідник отримав диплом та закінчив докторантуру, здобувши звання доктора фармації.

Після цього вчений переїхав до угорського міста Кестхей та почав працювати в інституті токсикології. 1987 року отримав патент на використання палива на водній основі. Водно-паливна суміш не змінювала роботу двигуна, але призводила до мінімального викиду токсичних речовин у повітря. Така важлива праця подарувала науковцю запрошення до різних країн світу. За цей винахід доктор фармацевтичних наук отримав премію Genius Award Асоціації угорських винахідників. У двох відрядженнях до Сполучених Штатів та Швейцарії він зрозумів, що більшість наукової індустрії – це не про збереження екології, а лише про гроші. Після повернення додому Берта зібрався з силами після розчарування в галузі і з головою заглибився в хімію та вивчення харчових добавок. Він хотів створити винахід для людства, а не для себе.

Науковець почав вивчати онкологічні зміни в організмі та методи їхнього лікування. З’ясувавши, що способи оздоровлення синтетичними препаратами лише погіршують стан людей, чоловік зрозумів, що час брати справу до своїх рук. 

Наводимо видатні слова доктора Ондраша Берта: «У міру розвитку досліджень з’явилися синтетичні наркотики. Переважна більшість медицини західного типу обирає саме цей шлях. Однак ми знаємо, які серйозні побічні ефекти мають ліки при хронічному захворюванні, оскільки вони пошкоджують функції різних органів».

Він провів токсикологічні досліди на тваринах та підтвердив теорію про негативний вплив хіміотерапії під час лікування раку. Саме тоді він зрозумів, що ці питання допоможуть відкрити унікальні властивості природних речовин. Після експериментів почалися старанні пошуки тієї самої речовини, котра зараз допомагає тисячам людей у боротьбі за життя.

Дослідження раку, що увійшло в історію

«Коли ми говоримо про природні матеріали, всі думають про флору, але я звернувся до фауни»

д-р Ондраш Берта.

У процесі пошуків молодий учений зіткнувся з синтетичними речовинами, які хотіли використовувати у подальшому лікуванні хворих. Як експериментальний токсиколог, доктор Берта провів дослідження нового препарату, результати якого його здивували. Під час роботи він побачив незворотні зміни в організмі лабораторних тварин, які спричиняли смертельні побічні ефекти та гострі симптоми. Такий висновок змусив науковця назавжди звернути зі шляху хіміотерапії та заглибитися у світ фауни.

Так, саме фауни, тому що коли ми говоримо про природні компоненти, на думку найчастіше спадають лише рослинні компоненти. Професор не знайшов у рослинному світі той самий розчин, тому почав шукати тварин, які б мали велику резистентність до пухлинних новоутворень. Після довгих місяців роботи він помітив специфічний вид тварин, яких вражає вірус, що призводить до злоякісних пухлин. Однак, на превеликий подив, вони не страждають на новоутворення, у них не виникають симптоми чи рання смерть. Така особливість виду спричинена тим, що в організмі тварини виробляються антитіла, котрі захищають хазяїна від впливу чужорідних мікроорганізмів. Навіть майбутнє потомство отримує цей захист із молоком матері, який залишається протягом усього життя.

На превеликий подив ученого, він не знайшов наукових робіт на вказану тематику, тому вирішив виділити активний захисний компонент із молозива тварин. Перш ніж запатентувати винахід, були проведені дослідження п’яти типів пухлин на мишах. У результаті лікування препаратом з антитілами тварин розмір кожної пухлини значно зменшився, а рівень виживання збільшився відносно контрольної групи. Відсутність симптомів у мишей та покращення їхнього стану змусили світ науки визнати Ондраша Берта винахідником альтернативних ліків від тяжкої хвороби.

Імунна система людини запрограмована на запобігання хворобам та боротьбу з ними. Але якщо кількість мутацій у результаті нескінченного поділу клітин збільшиться, виникає небажане новоутворення. Дефектні клітини будуть вражати здорові, тим самим провокуючи метастази та летальний результат. Ліки на основі речовини, розробленої доктором Ондрашем, борються лише з мутуючими клітинами та не викликають побічних ефектів в організмі. Тепер у компанії Origel є і інші препарати, що допомагають у боротьбі не тільки з раком, але й з іншими захворюваннями.

Ліки, що покращують життя

«Сьогодні я відчуваю, що ми виконуємо важливу роботу в альтернативній терапії раку. Розвиток триває, за останні кілька років я створив кілька нових продуктів, які пропонують природне лікування суспільних хвороб. Я продовжу цю роботу та інновації в майбутньому»

д-р Ондраш Берта.

Препарати на основі натуральних речовин уже протягом 12 років дарують життя багатьом хворим на рак. Відомий учений розробив багато ліків на основі своїх винаходів, котрі призначені боротися не тільки з пухлинними новоутвореннями. Наразі можливо побачити і препарати від компанії Origel для профілактики таких недуг, як захворювання дихальних шляхів та сечовидільної системи. 

Найвідоміший препарат Procont у 2011-2012 роках пройшов перевірку у Департаменті суспільної охорони здоров’я Печського університету. На чолі з професором та лікарем Іштваном Ембером для тестування були застосовані новітні методи виявлення мікро-РНК. Такі дослідження підтвердили ефективність препарату у профілактиці онкологічних захворювань. Під час плідної праці доктора Берти було винайдено додаткові продукти Revitasol та Ergeron, що також тісно пов’язані з лікуванням пухлин у онкохворих. Крім цього, світ побачив дієтичну добавку Revitacart Complex для зміцнення суглобів, Aerovital —  для зменшення запалень дихальних шляхів та багато інших дієвих засобів. 

Розробка кожного з препаратів супроводжувалася невпинними пошуками найкращого рішення для боротьби з тією чи іншою проблемою. Щоразу проводилися нескінченні тестування, аби впевнитися в дієвості та ефективності продукції.

Доктор Ондраш Берта разом із дружиною роблять внесок не тільки у наукові розробки, але й соціальну допомогу. Вони створили Товариство реабілітації дітей у невеликому містечку Термофельде, де заснували кінний клуб гіпотерапії Artemis, школу верхової їзди та цілий комплекс відпочинку для дітей та їхніх родин. Потрапити туди можливо як хворим на хронічні хвороби, так і здоровим дітям, тому що відпочинок повинен бути доступним для всіх охочих.

У розважальному сімейному парку можливо побачити різноманітних тварин: коней, овець, птахів, віслюків та багато інших. Професор не планує зупинятися на своїх досягненнях та прагне покращувати діяльність центру, запрошуючи туди відвідувачів зі всього світу. Поїхати до відомого парку можливо в будь-яку пору року та особисто відчути плідну працю великої людини і видатного вченого. 

Жага до знань невпинно переслідує доктора Ондраша протягом усього життя, завдяки чому він побудував неперевершену кар’єру у науковій галузі та подарував людству свої винаходи.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.