Орігель Україна

Origel International – це міжнародна група компаній, яка веде діяльність в декількох країнах, а також має зареєстровані дочірні компанії в різних частинах світу.
Головна мета компанії – просування таких патентів і міжнародних розробок, які будуть не тільки унікальні для ринку, але і принесуть значну користь і позитивні зміни для всього людства. Одним з наших основних напрямків є медицина, в рамках якої Origel International працює над вирішенням таких глобальних проблем, як наприклад,
онкологічні захворювання. Професор д-р Ондраш Берта є засновником компанії Origel. Він розробив унікальну лінійку продуктів, що складається з натуральних компонентів. Вся продукція виробляється за запатентованими технологіями.
Продукти Vitalitae представляють інноваційні технології, які були визнані на численних професійних конференціях. Наукові здобутки, високий рівень фахових знань і спеціальні технології вказують на унікальність компанії. Завдяки своєму науковому і практичному досвіду у використанні препаратів Vitalitae, було прийнято рішення представити асортимент продукції широкому колу зацікавлених у співпраці.

Origel International – зростаюча компанія, яка постійно нарощує виробничі потужності. Раніше продукція вироблялася на невеликих виробничих потужностях з виготовлення харчових добавок в Тормафелде, округ Зала в Угорщині. Але у відповідь на збільшення попиту, будуються нові сучасні великі виробничі цехи в Угорщині та Сербії. Існуючі виробничі потужності мають сертифікацію ISO 9001 та ISO 22000.
Всі продукти виготовлені з фармакологічно якісних натуральних активних речовин, з використанням першокласних технологій виробництва. Також доктор Ондраш Берта і його дружина біолог Моніка Сірмоі ведуть розробку нової продукції, яка органічно пов язана і доповнює попередні одиниці в лінійці продуктів.
На сьогоднішній день реалізація продукції здійснюється через інтернет-магазин компанії або партнерів-посередників Origel International. Міжнародні сертифікати та дозволи на реалізацію продукції належать Origel International і винахіднику професору Ондрашу Берта

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.