Орігель Україна

PROCONT

Препарат із загальною протипухлинною дією

Активна речовина, яка знаходиться в Procont вилучається з біологічної системи за запатентованою технологією. Автор патенту д-р проф. Ондраш Берта – міжнародний експериментальний токсиколог і фармацевт. 15 січня 2002 року він подав пріоритетну заявку в Патентне відомство Угорщини на винахід
під назвою «Спосіб вилучення протипухлинного агента». Міжнародний патент був зареєстрований 15 січня 2003 р. під номером PCT/HU0300004.

Procont грає важливу роль в підтримці організму на будь-якій стадії захворювання. Залежно від стану людини, різне дозування дає відповідний ефект. Цей продукт можна приймати в якості профілактики навіть в разі «вилікуваної» онкології, оскільки він постійно тримає організм «в свідомості», виявляючи і знищуючи будь-які клітинні мутації.

БІОЛОГІЧНА СКЛАДОВА ПРИНЦИП РОБОТИ
В ході роботи дослідники виділили дві білкові фракції – раніше невідомі та неопубліковані – з природної біологічної системи, які мають протипухлинний ефект на два набори генів (перший з яких група генів-супресорів пухлини, а другий – це гени, які впливають на програмовану загибель клітин) і через них блокують онкологічні процеси.
Ключова роль гена-супресора пухлин в цих процесах була добре відома дослідникам і раніше, але не було відомо про існування такої активної речовини, яка могла б вплинути на фізіологічний рівень цього гена. Білкова фракція в капсулах Procont робить саме це. Підтримуючи фізіологічний рівень ферментної групи р53, він розпізнає транскрипційні дефекти в процесі поділу клітини і миттєво знищує клітку, яка ще не була розщеплена, тим самим запобігаючи ключовий крок в утворенні пухлини.

  • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

На основі результатів доклінічних досліджень (на тваринах)можна констатувати кілька фактів про активну речовину:

  • Коефіцієнт виживання (при застосуванні цієї активної речовини) набагато вище, ніж у випадках прийому інших відомих в даний час активних речовин.
  • Результат впливу активної речовини не залежить від типу пухлини (ґрунтуючись на п яти досліджених типах пухлин).
  • Навіть при 50-кратному передозуванні не спостерігаються токсичні побічні ефекти.
  • Велика різниця між терапевтичною і токсичною дозами.
  • Ефективно навіть при значному розвитку пухлини.
  • Основна активна речовина вилучається з природної біологічної системи, джерело сировини широко доступне.

30 капсул.

Ця дієтична добавка захищена міжнародним патентом, містить імуноактивну речовину і має загальну протипухлинну дію. Він проявляє свій ефект під час фази поділу клітин, діючи через ген-супресор пухлини, розпізнаючи дефекти транскрипції в процесі ділення клітин, зберігаючи при цьому його фізіологічний рівень, і негайно вбиваючи клітини, які ще не були розділені. На підставі результатів доклінічних досліджень (на тваринах) можна констатувати кілька фактів про активну речовину: результат впливу активної речовини не залежить від типу пухлини, навіть при 50-кратному передозуванні не спостерігаються токсичні побічні ефекти, ефективно навіть при значному розвитку пухлини.

ЦІЛІСНИЙ ПІДХІД
ДО ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Доктор Ондраш Берта завжди застосовує цілісний підхід під час своєї роботи. Коли ми підтримуємо механізм самовідновлення організму та приймаємо Procont, ми навантажуємо нашу кровоносну систему, наприклад, продуктами обміну пухлинних клітин. Через це ми повинні враховувати вплив на інші ділянки організму та забезпечувати необхідну підтримку. Дуже важливо допомогати печінці виводити токсини та метаболіти пухлинних клітин, які важко розпізнаються. Цю функцію може виконати Вітамін U, який міститься у великій кількості в продукті Revita U.
«Хіміотерапія, променева терапія та регулярні медикаменти дуже навантажують нашу видільну систему. Ось чому захист печінки є пріоритетним завданням для тих, хто проходить лікування онкології. Для захисту печінки я завжди рекомендую приймати наш продукт під назвою Ergeron. Ця дієтична добавка завдяки амінокислотам сприяє регенерації клітин печінки. Ці 3 препарати разом забезпечують ефективне додаткове терапевтичне лікування всіх типів раку».

Однак, залежно від типу пухлини, може знадобитися місцева підтримка конкретного органу, тому винахідник постійно розширює асортимент продукції, щоб забезпечити більш ефективну підтримку організму, залежно від типу захворювання. Ось так протягом багатьох років створювались додаткові продукти, і професор постійно працює над новими ідеями, щоб забезпечити більш ефективне додаткове лікування для своїх пацієнтів.
В онкологічних випадках постійне супроводження пацієнтів та їх спостереження мють першорядне значення і кожен пацієнта не повинен залишатись на самоті. Більшість основних причин ураження – це психологічні проблеми, тому психологічна підримка та дослідження основних причин хвороби обов’язково повинні бути частиною лікування. За останні 20 років до доктора Ондраша Берти звернулися понад 15 000 пацієнтів і, на жаль, серед них все більше і більше молодих людей.

Відтворити відео

Запитання - відповіді

Так, деякі з наших продуктів безпосередньо підтримують регенерацію печінки, пошкодженої такими процедурами (наприклад, Ergeron, Revitasol).

Так. Склад Procont-у повністю натуральний і жодним чином не впливає на хіміо- або променеву терапію. Єдине, що рекомендуємо – пропустити прийом Procont-у в день процедури.

Кожен випадок онкології дуже унікальний, і кожна людина потребує різної терапії та дозування. Щоб дізнатися точну дозу для Вашого випадку, зв’яжіться з нашими лікарями на веб-сайті.

Якщо по сімейній лінії спостерігається захворювання одним типом пухлини, ми починаємо застосовувати піврічний курс із високою дозою (по 1 капсулі тричі в день), яку зменшуємо впродовж декількох місяців. Якщо по сімейній лінії спостерігається захворювання різними типами пухлин, ми починаємо застосовувати піврічний курс із нижчою дозою (по 1 капсулі двічі в день), яку зменшуємо впродовж декількох місяців

Оскільки склад Procont-у повністю натуральний, він не має негативних побічних ефектів. Дітям слід давати менше дозування, що буде настільки ж ефективно, як повне дозування у дорослих. Нашій наймолодшій пацієнтці було півроку і в неї була пухлина мозку. Лікарі практично відмовились від неї, але результат нашої терапії був позитивним. Вона по сьогоднішній день жива і не має пухлин. У випадку з дітьми рекомендується розділити капсулу та розчинити діючу речовину в їжі, яку споживає дитина, щоб полегшити прийом препарату.

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.