Орігель Україна

ВСІ ПРОДУКТИ

AEROVITAL

30 капсул.

Дієтична добавка, для підтримки правильного функціонування дихальної системи. Aerovital – це препарат, який складається з комбінації натуральних активних речовин та зменшує запалення в дихальних системі без побічних ефектів.

Продукт рекомендується вживати в наступних випадках:

– для полегшення симптомів ускладненого дихання, а в деяких випадках навіть для їх усунення
– при пневмонії
– для додаткового терапевтичного лікування пацієнтів з ХОЗЛ (COPD)
– при онкології легень.

Продукт містить лише натуральні активні інгредієнти! Кожен із компонентів підтримує функціональну роботу легенів у широкому спектрі. Продукт не містить синтетичних активних інгредієнтів – передозування неможлива.

AQUARES

30 капсул.

Aquares – це дієтична добавка, яка містить ресвератрол, флавоноїди і антиоксиданти. Ресвератрол володіє чудовими фізіологічними ефектами і через це став предметом інтересу в останні роки. Ресвератрол добре розчиняється в жирі, але погано засвоюється і розчиняється в воді. У зв’язку з цим професор Берта Ондраш створив метод, за допомогою якого, не змінюючи молекулярну структуру, форму ресвератролу змінили на водорозчинну.

ERGERON

30 капсул.

Ergeron – це дієтична добавка, що містить амінокислоти та вітаміни. Протягом останніх 8-10 років в ході нашої дослідницької роботи ми розробляли препарат, який в першу чергу підтримує роботу печінки. Продукт містить амінокислотні композиції, які активно регенерують і покращують функцію печінки. Основною діючою речовиною продукту є вітамін U, який приєднуючись до важкодоступних метаболітів сприяє їх виведенню через печінку. Крім цього, продукт містить інші природні амінокислоти, які також прямо або побічно підтримують цю функцію.

PROCONT

30 капсул.

Ця дієтична добавка захищена міжнародним патентом, містить імуноактивну речовину і має загальну протипухлинну дію. Він проявляє свій ефект під час фази поділу клітин, діючи через ген-супресор пухлини, розпізнаючи дефекти транскрипції в процесі ділення клітин, зберігаючи при цьому його фізіологічний рівень, і негайно вбиваючи клітини, які ще не були розділені. На підставі результатів доклінічних досліджень (на тваринах) можна констатувати кілька фактів про активну речовину: результат впливу активної речовини не залежить від типу пухлини, навіть при 50-кратному передозуванні не спостерігаються токсичні побічні ефекти, ефективно навіть при значному розвитку пухлини.

PROSTANOVA 7

30 капсул.

Дієтична добавка, що нормалізує функціонування простати. З віком у чоловіків, через зниження рівня тестостерону паралельно з втратою потенції, більш поширеною стає проблема гіпертрофії простати (збільшення простати, що вважається нормою під час клімаксу у чоловіків). Те, в якому віці це відбувається, є повністю індивідуальним. Але все частіше ці симптоми виникають у чоловіків у віці від 20 до 40 років. При цьому з’являється перевтома, велике навантаження, пов’язане з роботою і зниження інтересу до жінок. І все це через понижений рівень тестостерону.

RENALONUM

30 капсул.

Renalonum – це дієтична добавка, яка підтримує функцію нирок і містить тільки натуральні активні речовини. Препарат використовується в комплексній терапії при інфекції сечовивідних шляхів, для підтримки роботи нирок, в разі патологічних змін або інфекцій нирок, при гломерулонефриті або інших захворюваннях нирок. При нирковому діалізі препарат, як допоміжний засіб, може ефективно підтримувати відновлення фізіологічного рівня нирок.

REVITA-U

30 капсул.

Дієтична добавка Revita-U містить вітамін U. Ця органічна молекула здатна зв’язувати «чужорідні» речовини, присутні в крові і лімфатичній циркуляції (наприклад, клітинне сміття, токсичні метаболіти пухлинних клітин, важкі метали), які важко виводити через печінку. Крім вітаміну U, продукт також містить вітамін C і рутин (вітамін P). Вітамін U, тобто S-метилметіонін, є відмінним поглиначем радикалів, тобто антиоксидантом. Він проявляється в декількох місцях, в першу чергу на міжклітинному рівні.

REVITACART KOMPLEX

90 капсул.

Дієтична добавка для підтримки регенерації хряща. При створенні Revitacart Komplex, розробники продукту прагнули об’єднати найбільш важливі натуральні інгредієнти в одну формулу для підтримки здоров’я суглобів, кісток і хрящів. Основними активними інгредієнтами капсули дієтичної добавки Revitacart Komplex є: – Глюкозамін – Акулячий хрящ (ЧСЧ) – Вітамін U – Вітамін С – Оксид магнію – Пролин – Кальцій з водоростей – Рутин

REVITAFERR

30 капсул.

Revitaferr – це дієтична добавка, яка містить залізо, гумінову кислоту і фульвокислоту для ефективної підтримки рівня заліза в організмі.

Залізо сприяє нормальному утворенню еритроцитів і гемоглобіну і є необхідним для нашого організму в багатьох фізіологічних процесах. Revitaferr був розроблений доктором Ондрашом Бертою і містить необхідну кількість заліза в тій формі, в якій організм може найефективніше його засвоїти.

Може здатися, що відновлення неорганічного елементу, такого як залізо, є простим процесом, але фізіологічно тільки двовалентна форма заліза може надходити в кровотік з тонкої кишки за допомогою ферментної системи і підтримувати гемопоез (кровотворення) в кістковому мозку. Двовалентна форма заліза дуже нестабільна і дуже швидко окислюється до тривалентної. У такій формі, при потраплянні в тонкий кишечник, ферментна система більше не розпізнає це залізо, тому воно не засвоюється і виводиться з організму через кишковий тракт.

REVITASOL

30 капсул та 100 мл рідини.

Revitasol – це двокомпонентна дієтична добавка, яка містить широкий спектр мікроелементів і вітамінів. На додаток до інгредієнтів, що містяться в традиційних харчових добавках, він також містить вітамін U, L-цистеїн, який пригнічує розвиток вторинних пухлин в онкохворих, та інгредієнти, що стимулюють роботу мозку. Особливістю продукту є те, що жиророзчинні вітаміни в Revitasol представлені в водорозчинній формі за технологією, захищеною міжнародним патентом, що робить жиророзчинні вітаміни придатними для абсорбції, навіть коли інші препарати не здатні на це через порушення внутрішнього балансу організму.

REVITASOL JUNIOR

30 капсул та 100 мл рідини.

Для підтримки здорового стану дітям також необхідна достатня кількість вітамінів, оскільки вітаміни беруть участь в регуляції життєвих процесів і впливають на всі функції організму. Забезпечення дітей вітамінами особливо важливо, оскільки їх дефіцит негативно впливає на ріст і розвиток. Вік і стать дитини визначає, скільки вітамінів потрібно її організму для нормального розвитку.

У Revitasol Junior всі активні речовини знаходяться в дуже добре засвоюваній формі, тому що, як і Revitasol (розроблений для дорослих), він заснований на технології, винайденій та запатентованій доктором Ондрашом Бертою. Виходячи з розчинності, вітаміни поділяють на жиророзчинні (А, D3, Е, бета-каротин) і водорозчинні вітаміни. Завдяки запатентованій технології, в Revitasol Junior жиророзчинні вітаміни присутні в водорозчинній формі, що робить їх легкозасвоюваними, при тому, що інші препарати не здатні на це через дисбаланс в організмі (хвороби, побічні ефекти ліків, дієта, психічне і фізичне напруження, грип).

SEDALON

30 капсул.

Sedalon – це заспокійливий засіб, виготовлений виключно з натуральних речовин. Завдяки своєму складу, ця дієтична добавка допомагає подолати повсякденні стресові ситуації без побічних ефектів. Ще однією його перевагою є те, що Sedalon не викликає залежності, не притупляє природні рефлекси, не викликає проблем при водінні, на відміну від засобів, виготовлених із синтетичних матеріалів.

SOMNIFERON

30 капсул.

Somniferon – це дієтична добавка, що складається виключно з натуральних активних інгредієнтів, яка регулює всі фази сну – підтримує легкий процес засинання і забезпечує спокійний сон протягом всієї ночі. Ще однією перевагою препарату є відсутність побічних ефектів при пробудженні вранці, на відміну від синтетичних снодійних. У разі прийому синтетичних снодійних засобів повільне виведення активних інгредієнтів і побічні ефекти залишків від метаболічних процесів можуть викликати тривалу сонливість, головний біль і нездужання у людей після прокидання.

THYROID CONTROL

30 капсул.

Thyroid Control – це дієтична добавка, яка підтримує правильне функціонування щитовидної залози. Вона була розроблена з метою зменшення або усунення споживання штучних гормонів. Рекомендується приймати як при нестачі гормонів щитовидної залози (гіпотиреозі), так і при підвищеному вмісті гормонів (гіпертиреозі).

Під час гормонального лікування захворювань щитовидної залози можна приймати Thyroid Control, оскільки при його прийманні немає взаємодії з лікарськими засобами. Через 3-4 місяці прийому даного препарату, можна почати знижувати кількість гормональних препаратів, при цьому не змінюючи дозування продукту Thyroid Control. Також цей препарат регулярно поповнює фізіологічний рівень йоду, необхідний для хорошої функції щитовидної залози.

VIROXY O1 SPRAY

30 мл

Спрей для ротової порожнини, що містить елементарний кисень (O1) в зв’язаній формі. Основні характеристики елементарного активного кисню O1 в якості активної речовини: загальні антибактеріальні, загальні противірусні, загальні протигрибкові властивості. Ці властивості продукту були підтверджені лабораторними дослідженнями.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.