Орігель Україна

PROSTANOVA 7

Дієтична добавка, для підтримки
правильного функціонування
простати

З віком у чоловіків, через зниження рівня тестостерону паралельно з втратою потенції, більш поширеною стає гіпертрофія простати (збільшення простати, що вважається нормою під час клімаксу у чоловіків). Те, в якому віці це відбувається, є повністю індивідуальним.
Але все частіше ці симптоми виникають у чоловіків у віці від 20 до 40 років. При цьому з являється перевтома, велике навантаження, пов’язане з роботою і зниження інтересу до жінок. І все це через понижений рівень тестостерону.
При збільшеній простаті характерною є так звана проліферація клітин (частіший поділ клітин, ніж при нормі). Це призводить до вищої частоти мутацій в реплікації ДНК. Результатом цього є те, що в наші дні розвиток пухлини простати стосується всебільш широкого вікового діапазону.
Коли передміхурова залоза збільшується, вона тисне на уретру і сечовий міхур, що збільшує частоту сечовипускань, особливо вночі.Препарат Prostanova 7 містить активні речовини, які можуть блокувати подальший ріст простати. Швидку проліферацію літин пригнічує активна речовина препарату Procont. Таким чином гіпертрофія (ріст) зупиняється і розміри простати повертаються до норми.

  • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

30 капсул.

Дієтична добавка, що нормалізує функціонування простати. З віком у чоловіків, через зниження рівня тестостерону паралельно з втратою потенції, більш поширеною стає проблема гіпертрофії простати (збільшення простати, що вважається нормою під час клімаксу у чоловіків). Те, в якому віці це відбувається, є повністю індивідуальним. Але все частіше ці симптоми виникають у чоловіків у віці від 20 до 40 років. При цьому з’являється перевтома, велике навантаження, пов’язане з роботою і зниження інтересу до жінок. І все це через понижений рівень тестостерону.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКТИВНІ РЕЧОВИНИ:

Екстракт насіння гарбуза використовується для запобігання багатьох захворювань: знижує рівень холестерину, очищає кров і особливо рекомендується для чоловіків, оскільки його антиоксиданти і протизапальні речовини, в тому числі дельта7-стерин, захищають чоловіків від захворювань простати, раку, запалення і збільшення простати. Також підвищується сексуальне бажання і продуктивність.
Сереноа знижує надмірну частоту сечовипускання, викликану збільшеною простатою, і зменшує випадіння волосся при облисінні у чоловіків. Блокує перетворення тестостерону в дигідротестостерон (ДГТ), який є однією з причин збільшення простати. Сереноя впливає на вироблення гормонів естрогену і прогестерону, які також пов’язані з підвищеним рівнем ДГТ.
Крім цього, може полегшити больові відчуття і запалення при збільшенні простати шляхом інгібування епідермального фактора росту. Також корисно для жінок, тому що покращує регулярність менструального циклу.
Хаменерій мілкоцвітна відомий як імуностимулятор, сечогінний засіб, також сприяє поліпшенню настрою. При регулярному прийомі можна уникнути збільшення простати. Зменшує частоту сечовипускання, при цьому збільшуючи об’єм виділеної сечі. Завдяки своєму протизапальному ефекту, ця рослина відмінно підходить для лікування запалення і/або дисфункції сечового міхура, а також рекомендується приймати жінкам з цими ж проблемами.
Цинк бере участь у стабілізації білкових структур і каталізує певні клітинні реакції. У простаті цинк допомагає накопичувати цитрат, який є одним з компонентів секрету передміхурової залози.

Запитання - відповіді

Перші ефект, який можна помітити, це зменшення частоти сечовипускання вночі, на що потрібно 2-3 місяці.

У разі простатиту рекомендується приймати по 1 капсулі тричі на день. Крім цього слід приймати Revita-U як протизапальний препарат, також в підвищеній дозі – 1 капсула тричі в день.

Так, оскільки розмноження клітин (швидка проліферація клітин, але не пухлина) пригнічується препаратом Prostanova7: зі зниженою проліферацією клітин запалення також зменшується, і в цьому випадку важливо також приймати Procont у дозі – 1 капсула двічі в день. Це стосується і пухлин передміхурової залози, але в цьому випадку потрібне підвищене дозування Procont-у, яке визначається на основі отриманих аналізів.

Відтворити відео

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

До кінця акції

Днів
Годин
хвилин
Секунд

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.