Орігель Україна

RENALONUM

Дієтична добавка, для підтримки правильного функціонування нирок

Дієтична добавка, яка підтримує функцію нирок і містить тільки натуральні активні речовини. Препарат використовується в комплексній терапії при інфекції сечовивідних шляхів, для підтримки роботи нирок, в разі патологічних змін або інфекцій нирок, при гломерулонефриті або інших захворюваннях нирок. При нирковому діалізі препарат, як допоміжний засіб, може ефективно підтримувати відновлення фізіологічного рівня нирок.
Результати аналізу крові вказують на те, що при прийомі курсу Renalonum-у, нормалізуються ниркові показники крові (креатинін, сечовина, ШКФ (eGFR)), в деяких випадках, відміняється потреба в діалізі.
Нирки є другим за значенням видільним органом, після печінки, тому порушення їх функцій означає обмеження роботи видільної системи людини. У разі пошкодження нирок, наприклад через інфекцію, гломерулонефрит або інше захворювання нирок, традиційна медицина призначає лікування антибіотиками

  • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

30 капсул.

Renalonum – це дієтична добавка, яка підтримує функцію нирок і містить тільки натуральні активні речовини. Препарат використовується в комплексній терапії при інфекції сечовивідних шляхів, для підтримки роботи нирок, в разі патологічних змін або інфекцій нирок, при гломерулонефриті або інших захворюваннях нирок. При нирковому діалізі препарат, як допоміжний засіб, може ефективно підтримувати відновлення фізіологічного рівня нирок.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКТИВНІ РЕЧОВИНИ:

Журавлина: дуже багата антиоксидантами (антоцианідіни, дубильні речовини), які можуть запобігти хронічні захворювання, такі як атеросклероз, відкладення холестерину, серцевий напад, проблеми зі шкірою. Також містить натрій, фосфор, калій, кальцій, залізо, магній, марганець, цинк і сірку. Журавлина використовується для профілактики і лікування гострих і хронічних інфекцій сечовивідних шляхів, а також в якості захисного антиоксиданту клітин і судин.
Ортосифон: в Південно-Східній Азії рослина традиційно використовується, як сечогінний засіб при захворюваннях нирок і сечового міхура. Прийом ниркового чаю є абсолютно нешкідливим і ефективно допомагає тим, хто хоче схуднути.
Листя берези: сечогінний засіб, регулює функцію нирок, пригнічує утворення ниркового піску і каменів в нирках. Також має здатність очищати кров.
Золотарник: має сечогінний, протизапальний, спазмолітичний, знеболюючий, імуностимулюючий ефект. Використовується в сучасній фітотерапії в основному для лікування захворювань сечовивідних шляхів.

Запитання - відповіді

Renalonum – це не засіб для розчинення каменів або піску у нирках, а продукт, призначений для підтримки роботи нирок.

Так, під час діалізу по 1 капсулі двічі в день, максимум – 3 капсули в день. В деяких випадках, при регулярному прийомі цього препарату, можливе зменшення кількості процедур діалізу.

Препарат можна приймати безперервно для підтримки функціональної роботи нирок.

Відтворити відео

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.