Орігель Україна

REVITACART KOMPLEX

Дієтична добавка, що підтримує відновлення хрящової тканини.
Містить мінерали, флавоноїди і амінокислоти

При створенні продукту Revitacart Komplex фахівці Origel об’єднали найважливіші натуральні інгредієнти в один продукт, призначений для збереження здорових суглобів, кісток і хрящів.
Компенсація гіалуронової кислоти знижує жорсткість суглобів, а глюкозамін сульфат є складовою частиною хрящового матеріалу. На додаток до суглобів, також треба дбати про сухожилля та кістки, тому рутин, який покращує кровообіг, пролін, який грає важливу роль в структурі колагену, магній і вітамін U є необхідними інгредієнтами продукту. Однак, ці елементи варто приймати не тільки при зношеності хрящової тканини або запаленні суглобів, а й для профілактики.
Активні речовини капсули Revitacart Komplex: глюкозамін, хрящ акули (МСМ = глюкозамін сульфат), вітамін U, вітамін C, оксид магнію, пролін, кальцій з водоростей, рутин. Унікальність Revitacart Komplex полягає в тому, що він містить найбільш оптимальне співвідношення і кількість активних речовин, необхідних для регенерації суглобів.

  • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

90 капсул.

Дієтична добавка для підтримки регенерації хряща. При створенні Revitacart Komplex, розробники продукту прагнули об’єднати найбільш важливі натуральні інгредієнти в одну формулу для підтримки здоров’я суглобів, кісток і хрящів. Основними активними інгредієнтами капсули дієтичної добавки Revitacart Komplex є: – Глюкозамін – Акулячий хрящ (ЧСЧ) – Вітамін U – Вітамін С – Оксид магнію – Пролин – Кальцій з водоростей – Рутин

БІЛЬ У СУГЛОБАХ

У багатьох людей є проблеми з хрящем, але серед багатьох регенеруючих продуктів важко визначити, який з них найбільш підходящий. Хрящова тканина відома, як тканина з низьким споживанням. Вона «комунікує» з іншими тканинами і клітинами тільки через міжклітинний матрикс. Відповідно, кисень, вуглекислий газ, компоненти, необхідні для обміну речовин (вода, цукор, жири, амінокислоти і т. д.) і шлаки дуже повільно потрапляють і виводяться з тканини через білкову сітку, яка забезпечує твердість хряща.
Оскільки в хрящі немає кровоносних судин, в разі пошкодження хряща, кровоносні судини з живленням, а також стовбурові клітини, що виконують компенсацію, не можуть проникнути в місце травми і відновити дефіцит хрящової тканини. Обмін речовин здійснюється за допомогою синовіальної рідини, але цей процес дуже повільний.
Важливий факт – під силою гравітації при навантаженнях суглоби видавлюють шлаки, а коли ви лягаєте спати і гравітаційний тиск припиняється, суглоби починають повільно розширюватися, поглинати і живитись рідиною з розчиненими в ній мінералами. Запальні фактори, речовини, що виділяються внаслідок пошкодження хряща, удари, які беруть на себе суглоби (через дефіцит хрящової тканини), подразнюють нерви і генерують нервові імпульси, що викликають нестерпний біль.
Препарат для регенерації хряща містить оптимальні пропорції і кількість активних речовин, які сприяють нормальній функції суглобів, а також натуральні компоненти, що необхідні для підтримки здорових суглобів, кісток і хрящів.

Запитання - відповіді

Виходячи з багаторічного досвіду, ефективність продукту можна відчути вже через 1 місяць прийому препарату. Ми рекомендуємо приймати продукт до зникнення симптомів, що є індивідуальним та залежить від типу захворювання.

У разі гострої болі прийом препарату не є негайним рішенням для її усунення. Якщо у вас є такий тип проблем, ми рекомендуємо приймати протизапальний/знеболюючий засіб. Наш продукт має тривалий сприятливий вплив на суглоби, хрящі та кістки, забезпечуючи тим самим свій ефект у довгостроковій перспективі, усуваючи причину запалення.

Відтворити відео

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.