Орігель Україна

REVITASOL Junior

Revitasol Junior – унікальна, оптимальна комбінація вітамінів і амінокислот. Надзвичайно ефективна формула абсорбції

Продукти Revitasol і Revitasol Junior – це жиророзчинні вітаміни в водорозчинній формі, що робить їх легкозасвоюваними, при тому,що інші препарати не здатні на це через дисбаланс в організмі (хвороби, побічні ефекти ліків, дієта, психічне і фізичне напруження,грип).

Revitasol і Revitasol Junior виготовлені з використанням запатентованої технології, є абсолютно унікальними і виділяються серед препаратів, присутніх сьогодні на ринку. Так як абсорбція і засвоюваність продукту надзвичайно висока, застосування цього продукту рекомендується не тільки хворим, а й здоровим в якості підтримки імунітету в зимовий період. А також Revitasol містить речовини, які здатні стимулювати мозкову діяльність.

Номер заявки міжнародного патенту PCT/HU01/00073 – 02.07.2001.

Дітям також необхідна достатня кількість вітамінів для підтримки здоров΄я, так як вони беруть участь в регуляції життєвих процесів і впливають на всі функції організму. Забезпечення дітей вітамінами особливо важливо, тому що вітамінний дефіцит може негативно позначитися на їх зростанні і розвитку.

  • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

30 капсул та 100 мл рідини.

Для підтримки здорового стану дітям також необхідна достатня кількість вітамінів, оскільки вітаміни беруть участь в регуляції життєвих процесів і впливають на всі функції організму. Забезпечення дітей вітамінами особливо важливо, оскільки їх дефіцит негативно впливає на ріст і розвиток. Вік і стать дитини визначає, скільки вітамінів потрібно її організму для нормального розвитку.

У Revitasol Junior всі активні речовини знаходяться в дуже добре засвоюваній формі, тому що, як і Revitasol (розроблений для дорослих), він заснований на технології, винайденій та запатентованій доктором Ондрашом Бертою. Виходячи з розчинності, вітаміни поділяють на жиророзчинні (А, D3, Е, бета-каротин) і водорозчинні вітаміни. Завдяки запатентованій технології, в Revitasol Junior жиророзчинні вітаміни присутні в водорозчинній формі, що робить їх легкозасвоюваними, при тому, що інші препарати не здатні на це через дисбаланс в організмі (хвороби, побічні ефекти ліків, дієта, психічне і фізичне напруження, грип).

Навіть після прийому 1 дози продукту ваше тіло наповниться енергією. Вживайте продукт вранці, щоб бути енергійнішим протягом усього дня, якщо ви приймаєте його ввечері, ви зможете довше залишатися активним.

Розроблено окремий продукт із складом, оптимізованим для дітей інгредієнтів. В доступний у нашому веб -магазині. Школа та дитячий садок вже розпочалися, наша мета – щоб дитина не пропускала відвідування навчальних закладів вже через 2 тижня після початку сезону. Ми можемо запобігти цьому, вживанням якісних вітамінів.

Відтворити відео

Запитання - відповіді

Revitasol – це оптимальна комбінація вітамінів та амінокислот, але найбільшою його перевагою є ефективна формула абсорбції. Відповідно до власної запатентованої технології, продукт містить жиророзчинні вітаміни у водорозчинній формі, які, таким чином, вже всмоктуються в шлунку, а отже, можуть засвоюватися в кілька разів більше, ніж жиророзчинні вітаміни, вироблені за традиційною технологією.

Деякі складові продукту краще розчиняються в рідкому виді, а інші – в складі порошкової капсули. Revitasol містить більше 20 інгредієнтів. Наша мета при формулюванні продукту полягала в максимально ефективному засвоєнні цих інгредієнтів в організмі.

Прийом вітамінних препаратів зазвичай рекомендується приймати вранці, щоб підтримати наш організм протягом активного періоду дня, а не вночі, коли головна ціль – відпочинок. Загалом, засвоєння препаратів є більш ефективним при вживанні натщесерце, але для захисту нашого шлунку ми рекомендуємо приймати продукт під час сніданку або відразу після нього. Якщо наш організм зазнає підвищеного навантаження, відмінного від звичайного порядку денного, напр. робота ввечері або заняття спортом після обіду, ми рекомендуєм прийняти Revitasol за 1-2 години до початку активності.

Revitasol можна приймати регулярно для підтримки імунної системи. В якості профілактики рекомендується приймати по 1 дозі щодня (1 капсула + 1 чайна ложка рідини).

Збільшується ефективність абсорбції в 8-10 разів (в 8-10 разів більше інгредієнтів засвоюється організмом), особливо у випадках ослаблення організму з якихось причин або коли травлення в організмі не ідеальне, наприклад у літньому віці. 

Виходячи з результатів сучасних досліджень, вітамін D є найважливішою основою правильного функціонування імунної системи, він має більший ефект, ніж вітамін С. З високим рівнем щоденного споживання вітаміну D імунна система буде набагато стійкішою до інфекцій, вірусів і навіть ефективно підтримуватиме боротьбу організму з алергією. Виходячи з останніх років, роль щоденного споживання вітаміну D різко зросла. 5 років тому рекомендована добова доза вітаміну D продуктів на ринку становила 200 UI (міжнародні одиниці), сьогодні вони пропонують у середньому 2000-5000 UI, але, більш важливим є те, щоб організм засвоював потрібну кількість належним способом – що і пропонує продукція Origel.

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.