Орігель Україна

Спосіб життя, як причина захворювань простати

Запалення простати (або простатит) на сьогоднішній день є однією з найбільш поширених причин звернення чоловіків до уролога. Першопричина простатиту – інфекція, що потрапила в організм людини (в більшій кількості випадків це умовно-патогенна). Інфекція “закріплюється” в простаті при певних умовах: здатність інфекції викликати запалення простати пов’язана зі значною зміною способу життя – сидяча робота, відсутність рухової активності, пасивний спосіб життя в цілому призводять до погіршення кровотоку в органах малого таза, до застійних явищ, які допомагають інфекції прижитися і розвинутися. День сьогоднішнього середньостатистичного офісного працівника виглядає наступним чином: на машині він їде на роботу, де цілий день сидить за комп’ютером, далі також на автомобілі поспішає додому, де його чекають диван і телевізор. Як результат – порушення кровообігу в органах малого таза. Укупі з інфекцією це і призводить до простатиту.

Передміхурова залоза є частиною статевої системи чоловіка. Вона виробляє секрет, що живить і захищає сперматозоїди в спермі, а також відповідає за сім’явиверження і розріджує сперму, гарантуючи рухливість сперматозоїдів, а також є одним з двох основних споживачів тестостерону в організмі.

Порушення в роботі передміхурової залози можуть стати причиною імпотенції і чоловічого безпліддя. Традиційно вважається, що це захворювання може з’явитися у чоловіка ближче до 40 років, однак сьогодні фахівці говорять про розширення вікових рамок своїх пацієнтів.З простатитом звертаються в тому числі і чоловіки у віці 25-30 років. У сучасній медицині простатит ділять на 4 типи:

 • Гострий простатит.
 • Хронічний бактеріальний простатит.
 • Хронічний простатит абактеріальний.
 • Бессимптомний хронічний простатит.

Для кожного з видів цього захворювання характерна різна симптоматика. Для гострого простатиту це різкі болі внизу живота, голівці статевого члена, промежини, труднощі з сечовипусканням і висока температура (проте гострий простатит може протікати без виражених локальних проявів).

При хронічному простатиті симптоми можуть бути більш легкими, але в цьому криється їх небезпека – інфекція може довго жити в організмі, повільно руйнуючи тканини простати, а чоловік в цей час може просто терпіти ці невеликі неприємності: прискорене сечовипускання, неприємні відчуття під час статевого акту, болі на внутрішній стороні стегон і в статевих органах.
Хронічний простатит може протікати і зовсім без симптомів. У такому випадку його зазвичай виявляють лише за аналізами під час планових обстежень.

Причини небактериального простатиту:

 • Хронічні стреси, втома.
 • Аутоімунні реакції, при яких власні клітини організму атакують тканини простати.
 • Важкі фізичні навантаження.
 • Ожиріння, цукровий діабет.
 • Низька рухова активність.
 • Переохолодження.
 • Травми тазових органів.
 • Зниження імунітету з різних причин.
 • Вікові зміни тканин простати.

Симптоми простатиту

Запалення залози з ранньої стадії проявляється дискомфортом в промежині, в попереку, порушенням сечовипускання. Часто зустрічається такий симптом простатиту як синдром хронічної тазової болі. Клінічна картина хвороби яскраво виражена, але інфекційний агент не виявляється.

У міру розростання залози посилюється ступінь здавлювання нижніх сечовивідних шляхів. Розвиваються характерні симптоми простатиту:

 • Часті позиви до сечовипускання.
 • Неповне спорожнення міхура навіть при «напруженні».
 • Ріжуча, гострий біль при сечовипусканні.
 • Загальна слабкість внаслідок недосипання.
 • Розлад потенції.

Профілактика простатиту

В умовах життя, які ми сьогодні створюємо собі, одночасно легко і складно дотримуватися простих правил профілактики простатиту, адже вони часто вимагають корекції способу життя. Однак можна знизити ризик розвитку простатиту, виконуючи такі рекомендації:

 • Сечовий міхур необхідно спорожняти вчасно.
 • Виключити монотонне переохолодження органів малого таза.
 • Відмовитися від шкідливих звичок: алкоголю , куріння.
 • Збільшити рухову активність.
 • Нормалізувати сексуальне життя. Регулярні сім’явиверження покращують кровообіг в органах малого таза.
 • Виключити ризик захворювання інфекціями, що передаються статевим шляхом. При найменших сумнівах необхідно використовувати бар’єрні методи контрацепції.

В Інтернеті можна знайти безліч способів лікування простатиту в домашніх умовах. Деякі з них (наприклад, гаряча ванна) можуть ненадовго полегшити стан пацієнта, проте народні засоби не усувають саму причину виникнення захворювання – інфекцію. Правильно визначити причину захворювання, підібрати адекватну терапію і проконтролювати хід лікування може тільки лікар.
Допоміжна терапія при захворюваннях простати включає в себе вживання вітамінних комплексів та спеціально розробленого препарату Prostanova 7 від компанії Орігель.

PROSTANOVA 7

Дієтична добавка, для підтримки правильного функціонування
простати

З віком у чоловіків, через зниження рівня тестостерону паралельно з втратою потенції, більш поширеною стає гіпертрофія простати (збільшення простати, що вважається нормою під час клімаксу у чоловіків). Те, в якому віці це відбувається, є повністю індивідуальним.
Але все частіше ці симптоми виникають у чоловіків у віці від 20 до 40 років. При цьому з являється перевтома, велике навантаження, пов’язане з роботою і зниження інтересу до жінок. І все це через понижений рівень тестостерону.
При збільшеній простаті характерною є так звана проліферація клітин (частіший поділ клітин, ніж при нормі). Це призводить до вищої частоти мутацій в реплікації ДНК. Результатом цього є те, що в наші дні розвиток пухлини простати стосується всебільш широкого вікового діапазону.
Коли передміхурова залоза збільшується, вона тисне на уретру і сечовий міхур, що збільшує частоту сечовипускань, особливо вночі.Препарат Prostanova 7 містить активні речовини, які можуть блокувати подальший ріст простати. Швидку проліферацію літин пригнічує активна речовина препарату Procont. Таким чином гіпертрофія (ріст) зупиняється і розміри простати повертаються до норми.

 • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина
Відтворити відео

30 капсул.

Дієтична добавка, що нормалізує функціонування простати. З віком у чоловіків, через зниження рівня тестостерону паралельно з втратою потенції, більш поширеною стає проблема гіпертрофії простати (збільшення простати, що вважається нормою під час клімаксу у чоловіків). Те, в якому віці це відбувається, є повністю індивідуальним. Але все частіше ці симптоми виникають у чоловіків у віці від 20 до 40 років. При цьому з’являється перевтома, велике навантаження, пов’язане з роботою і зниження інтересу до жінок. І все це через понижений рівень тестостерону.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ОСНОВНІ АКТИВНІ РЕЧОВИНИ:

Екстракт насіння гарбуза використовується для запобігання багатьох захворювань: знижує рівень холестерину, очищає кров і особливо рекомендується для чоловіків, оскільки його антиоксиданти і протизапальні речовини, в тому числі дельта7-стерин, захищають чоловіків від захворювань простати, раку, запалення і збільшення простати. Також підвищується сексуальне бажання і продуктивність.

Сереноа знижує надмірну частоту сечовипускання, викликану збільшеною простатою, і зменшує випадіння волосся при облисінні у чоловіків. Блокує перетворення тестостерону в дигідротестостерон (ДГТ), який є однією з причин збільшення простати. Сереноя впливає на вироблення гормонів естрогену і прогестерону, які також пов’язані з підвищеним рівнем ДГТ.
Крім цього, може полегшити больові відчуття і запалення при збільшенні простати шляхом інгібування епідермального фактора росту. Також корисно для жінок, тому що покращує регулярність менструального циклу.

Хаменерій мілкоцвітний відомий як імуностимулятор, сечогінний засіб, також сприяє поліпшенню настрою. При регулярному прийомі можна уникнути збільшення простати. Зменшує частоту сечовипускання, при цьому збільшуючи об’єм виділеної сечі. Завдяки своєму протизапальному ефекту, ця рослина відмінно підходить для лікування запалення і/або дисфункції сечового міхура, а також рекомендується приймати жінкам з цими ж проблемами.

Цинк бере участь у стабілізації білкових структур і каталізує певні клітинні реакції. У простаті цинк допомагає накопичувати цитрат, який є одним з компонентів секрету передміхурової залози.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

До кінця акції

Днів
Годин
хвилин
Секунд

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Ми і стрес. Як подолати психоемоційну кризу?

Здоров’я кожного з нас безпосередньо залежить від емоційного настрою. Найчастіше патологічні процеси виникають через регулярні стреси і психоемоційні перевантаження. Відомий діагноз соматичної депресії – коли

Читати далі »

Спосіб життя, як причина захворювань простати

Запалення простати (або простатит) на сьогоднішній день є однією з найбільш поширених причин звернення чоловіків до уролога. Першопричина простатиту – інфекція, що потрапила в організм

Читати далі »

Імунітет і сезонні хвороби

З приходом осені треба бути готовим до пониження температури, зменшення світового дня і підвищення вологості повітря. Таткі природні зміни можуть викликати загальну слабкість, сонливість, млявість

Читати далі »

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.