Орігель Україна

THYROID CONTROL

Дієтична добавка, для підтримки правильного функціонування щитовидної залози

Thyroid Control – це препарат, який підтримує правильне функціонування щитовидної залози. Він був розроблений з метою зменшення або усунення cпоживання штучних гормонів.
Рекомендується приймати як при нестачі гормонів щитовидної залози (гіпотиреозі), так і при підвищеному вмісті гормонів (гіпертиреозі). Під час гормонального лікування захворювань щитовидної залози можна приймати Thyroid Control, оскільки при його прийманні немає взаємодії з лікарськими засобами. Через 3-4 місяці прийому даного препарату, можна почати знижувати кількість гормональних препаратів, при цьому не змінюючи дозування продукту Thyroid Control. Також цей препарат регулярно поповнює фізіологічний рівень йоду, необхідний для хорошої функції щитовидної залози.
На жаль, порушення функцій щитовидної залози є все більш поширеним захворюванням у всьому світі. Препарати, які використовують в медицині, можуть змінювати гормональний фон. Тривале використання цих препаратів мають негативний вплив на всю нашу гормональну систему, оскільки вони діють в гіпофізі, який є центральним органом ендокринної системи, де знаходиться регуляція функції щитовидної залози, регуляція статевих гормонів і центр, відповідальний за гормональне регулювання стресових ситуацій.
Якщо споживання синтетичного гормону відбувається в довгостроковому періоді, функціонування гіпофізу (центру гормональної регуляції) буде порушено, і це вплине на всю регуляцію гормонів. Серед природних засобів дуже мала кількість препаратів, які коригують функцію щитовидної залози.

  • виробництво і патенти – Швейцарія-Угорщина

30 капсул.

Thyroid Control – це дієтична добавка, яка підтримує правильне функціонування щитовидної залози. Вона була розроблена з метою зменшення або усунення споживання штучних гормонів. Рекомендується приймати як при нестачі гормонів щитовидної залози (гіпотиреозі), так і при підвищеному вмісті гормонів (гіпертиреозі).

Під час гормонального лікування захворювань щитовидної залози можна приймати Thyroid Control, оскільки при його прийманні немає взаємодії з лікарськими засобами. Через 3-4 місяці прийому даного препарату, можна почати знижувати кількість гормональних препаратів, при цьому не змінюючи дозування продукту Thyroid Control. Також цей препарат регулярно поповнює фізіологічний рівень йоду, необхідний для хорошої функції щитовидної залози.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКТИВНІ РЕЧОВИНИ:

Креатин: Стимулює вироблення енергії і, як наслідок, може знизити стомлюваність, пов’язану з гіпотиреозом. Це стимулює зростання і зміцнення м’язових волокон. Креатин виробляється нашим організмом природнім шляхом (в нирках, печінці та підшлунковій залозі). Енергія, необхідна для скорочення м’язів під час фізичних навантажень і тренувань, забезпечується високошвидкісним гідролізом АТФ. В результаті цього процесу виділяється АДФ (аденозиндифосфат). Фосфатна група, відщеплена від креатинфосфату, служить поповненням для регенерації АТФ. Це не тільки сприяє виробленню енергії, але і прискорює обмін речовин. Креатин підвищує працездатність.
Екстракт меліси: Чай з мелісою є найбільш натуральним седативним засобом, який рекомендують при нервових напругах в будь-якій частині тіла. Зміцнює нерви, заспокоює серце, знімає судоми, вітрогінний, покращує роботу кишечника. Завдяки своєму противірусному ефекту, він також може бути використаний від герпесвірусних інфекцій та оперізувального лишаю. Також використовується при метеозалежності.
Йодистий калій: Угорщина – країна, де населення відчуває дефіцит йоду. Захворюваннями щитовидної залози найбільше страждають жінки, і ця схильність може успадковуватися. Щитовидній залозі необхідний йод, щоб виробляти гормони, що, серед іншого, відповідають за регуляцію швидкості обміну речовин (обмін речовин визначає, як швидко ми можемо спалювати калорії). Йод є есенціальним (життєво необхідним) мікроелементом, і оскільки в організмі він не виробляється, ми повинні компенсувати його ззовні.
Селеніт натрію: Селен також необхідний для правильного функціонування щитовидної залози. Дефіцит селену може призвести до гіпотиреозу і автоімунних захворювань щитовидної залози, таких як Тиреоїдит Хашимото. Щитовидна залоза містить велику частину селену в нашому організмі. Селен допомагає у виробництві гормонів. Клітини щитовидної залози виробляють білок, званий тиреоглобуліном, до якого повинні приєднуватися атоми йоду для утворення гормонів Т4 і Т3. Під час гормоноутворення також утворюються вільні радикали, для нейтралізації яких клітини щитовидної залози виробляють два ферменти: глутатіонпероксидазу і тіоредоксінредуктазу. Вони мають антиоксидантний ефект. Селен є ключовим компонентом у виробництві цих двох ферментів.

Запитання - відповіді

Так, у разі гіпотиреозу наш продукт слід розпочинати приймати паралельно з гормональними препаратами, і тоді дозу гормональних ліків можна зменшити на основі щомісячних контрольних показників аналізів крові.

На жаль, дефіцит йоду дуже поширений серед європейського населення. Продукт також можна використовувати для профілактики для жителів районів з дефіцитом йоду. У цьому випадку рекомендується приймати по 1 капсулі на день натщесерце за півгодини до їжі.

Рекомендується здавати контрольні аналізи кожні 3 місяці, на основі виміряних результатів дозу гормональних препаратів можна постійно зменшувати.

Відтворити відео

Якщо у Вас виникли якісь питання – звертайтесь. Заповніть форму, або пишіть на електронну пошту: ukraine@origel.ch

проконсультуватись

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Заповнивши наведену  форму, ви тим самим оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині на вподобаний виріб. Постарайтеся заповнити усі поля максимально точно, щоб не виникало неточностей щодо розуміння важливих нюансів вашого замовлення. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити», і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для обговорення технічних деталей вашого замовлення.

Мене зацікавила ваша пропозиція.
Зателефонуйте мені, будь ласка.